W dniu 29 listopada 2023 r. o godzinie 12:00 odbędzie się w trybie zdalnym publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Aleksandry Golubeva, zatytułowanej „Optimization of diatom culture conditions for the growth of 3D structured biosilica applied in wastewater treatment and nanoparticle synthesis”.

Promotor: prof. dr hab. Andrzej Witkowski – Uniwersytet Szczeciński, Instytut Nauk o Morzu i Środowisku
Promotor pomocniczy: dr Przemysław Dąbek – Uniwersytet Szczeciński, Instytut Nauk o Morzu i Środowisku

Recenzenci:

• prof. dr hab. Hanna Mazur-Marzec – Uniwersytet Gdański
  • prof. dr hab. Robert Pietrzak – Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
  • prof. dr hab. inż. Marcin Zieliński – Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

Obrona odbędzie się za pośrednictwem aplikacji MS Teams. Osoby niebędące członkami Rady Naukowej Instytut Nauk o Morzu i Środowisku, które chciałyby wziąć udział w obronie proszone są o zgłoszenie chęci uczestnictwa do dnia 27 listopada 2023 roku, do godziny 13:30 pisząc na adres mailowy: urszula.kosinska@usz.edu.pl. W odpowiedzi przesłany zostanie link do zdalnego udziału w wydarzeniu.

Szczegóły dotyczące obrony znajdują się w załączonym dokumencie (PDF).